TP-Link MC110CS 10/100Mbps Single-Mode Media Converter

1.5% Umico keşbek
Endirim: -10%
Bonus: 89 Xal
Model: MC110CS(UN)
Brendlər TP-LINK
Məhsul kodu: 6935364030407
Mövcudluq:

Endirimin bitməsinə:

₼ 99.00₼ 89.00
Nağd ödəniş zamanı əlavə 4%, terminallar (MilliÖn, eManat) vasitəsilə isə 2% endirim qazanacaqsınız.
Bunun üçün sifarişin dəyəri 200₼ və üzəri olmalıdır.



100% yeni məhsul
Albalı Plus və BirKart ilə 18 ayadək taksit
Sürətli çatdırılma (6-72 saat)
Uzun müddətli zəmanət
Asan dəyişmə və geri qaytarma
Standartlar və Protokollar IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x
FX portu üçün əsas funksiya Yarım / Tam Dupleks ötürmə rejimi
Tam Dupleks Axın Nəzarəti (IEEE 802.3x)
Yarım Dupleks Hərəkət Nəzarəti (Backpressure)
Lif məsafəsini 12.5 mil (20km) qədər uzadır
1 100M SC / UPC portu
1 10 / 100M RJ45 portu (Auto MDI / MDIX)
Dalğa uzunluğu 1310nm
Şəbəkə mediası 10BASE-T UTP kateqoriyası 3, 4, 5 kabel (maksimum 100 m)
EIA / TIA-568 100Ω STP (maksimum 100 m)
Şəbəkə mediası 100BASE-T UTP kateqoriyası 5, 5e kabel (maksimum 100 m)
EIA / TIA-568 100Ω STP (maksimum 100 m)
Şəbəkə mediası 100BASE-FX tək rejimli Fiber
LED göstəriciləri PWR, link / akt
Ölçülər (W * D * H) 3.7 × 2.9 × 1.1 in.
(95 × 73 × 27 mm)
Enerji təchizatı Xarici enerji təchizatı
Maksimum istehlak 2.4W
Təhlükəsizlik və Emissiya FCC, CE, RoHS
Ətraf mühitin istiliyi: 0 ℃ ~ 40 ℃ (32 ℉ ~ 104 ℉)
Saxlama Temperaturu: -40 ℃ ~ 70 ℃ (-40 ℉ ~ 158 ℉)
Əməliyyat rütubəti: 10% ~ 90% yoğuşmayan
Saxlama rütubəti: 5% ~ 90% qatılaşdırılmayan

Sifarişin ölçüləri və çəkisi

Bağlamanın ölçüləri: 7 x 17 x 21 sm
Çəkisi: 0.400 kq
Şərh yazmaq üçün zəhmət olmasa, hesabınıza daxil olun və ya qeydiyyatdan keçin
Əlaqəli məhsullar